@Оksana_dementeva1

0664361315

Харків Ювілейний 57/106

+380664361315

Харків Ювілейний 57/106

+380664361315

Запитання-відповідь

Замовляти торт бажано за 3-5 днів чи раніше, особливо якщо це весільний торт чи інший складний декор. В той же час ми завжди можемо запропонувати певні варіанти оздоблення на сьогодні чи завтра.

Мінімальна вага торта з декором в один ярус 2-2.3 кг, у два яруси – 4.5 кг, а в три – 8 кг. Також ми пропонуємо невеликі торти на 1.5 кг у стандартному декорі для свята у вузькому колі чи сімейного чаювання .

Вартість торта залежить від обраного смаку, ваги. Деякий декор входить у вартість, інший може оплачуватись окремо. Пришліть нам у Вайбер чи дірект бажаний приклад декора і обраний смак, та менеджер  прорахує ітогову вартість саме такого торта.

Більше 1000 прикладів наших робіт представлені в акаунті  Інстаграм, але цим не обмежуються всі можливі варіанти декора. Ви можете надісласти фото із інтернета, намальований  макет чи свої побажання словами, і ми втілимо ваші побажання у життя!

Ми використовуємо тільки якісні і натуральні продукти у приготуванні тортів і солодощів: яйця і муку, а не готові суміші, творожний сир і натуральні вершки, а не їх
рослинні замінники, шоколад, а не глазурь, натуральні ягоди і фрукти, а не
штучні начинки. Саме тому наші торти такі смачні, поживні і корисні при вживанні у розумній кількості!

Київський на фундуку і естерхазі, пташине молоко, медовик і спартак, шер-амі та більше 10 різних
бісквітних смаків – у нас ви знайдете начинку на будь-який смак, а з повним асортиментом,
характеристиками, цінами і фото розрізів можете ознайомитися в розділі Начинки.

Доставка тортів по Харкову – 150 гривень. Також ви можете забрати торти самостійно за адресою проспект Ювілейний, 57/106

Ви можете оформити замовлення на сайтісайте по цьому посиланню, або напишіть нам в дірект Інстаграм чи Вайбер для отримання консультації

Ми працюємо виключно по передплаті (300, 500 чи 1000 гривень на розрахунковий рахунок
підприємства), залишок ви можете сплатити готівкою у разі самовивоза. Якщо замовляєте доставку, то доплата також проводиться на розрахунковий рахунок.  

Ми не робимо торти без муки, цукру, яєць и вершкового масла. Це обов’язкові компоненти наших виробів, завдяки яким ми можемо говорити про їх натуральність і якість.

Так, ви можете замовити торт у декорі мастикою, їсти її зовсім не обов’язково, але досягти бажаного оздоблення без мастики вдається далеко на завжди. Ми завжди обмовляємо покриття тортів мастикою, якщо без неї не можна обійтися. Та можемо замінити на покриття кремом, якщо це можливо з технічної точки зору.  

Зворотній зв'язок

Ви завжди зможете зв’язатися з нашим менеджером, залишивши контакти у формі нижче

Ви завжди зможете зв’язатися з нашим менеджером, залишивши контакти у формі нижче


  Заповнюючи форму, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності 

  Наші контакти

  +380664361315

  Харків Ювілейний 57/106

  @Оksana_dementeva1

  Facebook

  0664361315

  Зв’язок з нами


   Заповнюючи форму, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності 

   UK